fbpx

O nas

Start

O nas

O nas

Specjalizujemy się w dekoracjach florystycznych ślubów, wesel i innych wydarzeń.

W odróżnieniu od tradycyjnych kwiaciarni nie jesteśmy skupieni na handlu detalicznym i możemy poświęcić 100% naszej uwagi, aby pomóc Państwu zaplanować i zaprojektować piękne dekoracje kwiatowe na Wasze uroczystości. Niezależnie od tego, czy planujecie wielkie wydarzenie, intymny ślub czy romantyczne wesele, możemy pomóc nadać tej uroczystości niezapomnianą oprawę, z doskonałym serwisem, niesamowitymi kwiatami, ze szczególną dbałością o szczegóły.

Mając siedzibę w Bolesławcu, naszym serwisem możemy objąć region południowo zachodniej Polski. W najbliższej okolicy znajduje się wiele zabytkowych zamków i pałaców: Zamek Kliczków, Zamek Czocha, Pałac Brunów. Są to idealne miejsca, aby świętować wszystkie wyjątkowe momenty w życiu i cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektów stwarzają romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Dekoracje florystyczne wykonane w naszej pracowni podkreślą charakter Państwa uroczystości.

Zespół PARTY FLOWERS przygotuje kompozycje kwiatowe na wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne.

Dołożymy wszelkich starań, aby aranżacja florystyczna przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań. Naszym celem jest, aby stało się ono wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa Gości.

Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Chcąc sprawić by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany pracownia florystyczna PARTY FLOWERS stworzyła dla Państwa niezwykłą ofertę ślubną. W procesie przygotowywania do uroczystości prowadzimy konsultacje z Młodą Parą w sprawie doboru kolorystyki, materiału roślinnego i innych akcesoriów florystycznych. Mamy na tym polu doświadczenia zbierane przez długie lata. Nasze dotychczasowe dekoracje, oraz opinie klientów można obejrzeć w galerii na naszej stronie. Ponieważ nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego Klienta, konkretny kosztorys możemy podać dopiero po spotkaniu i omówieniu wymagań i zakresu dekoracji. Po konsultacji sporządzimy szczegółowy kosztorys z dokładnymi opisami dekoracji.

Planujecie ślub i wesele w konwencji eleganckiej klasyki lub nowoczesnych wzorów, możemy Wam pomóc ukierunkowując na najlepszy rodzaj dekoracji do stylu wnętrza, jej rozmiar i kolor. Nasze konsultacje i projekt są bezpłatne, spotkanie z Wami sprawi nam wielką przyjemność. Prosimy o wstępne określenie rodzaju kwiatów, kolorystyki, zakresu dekoracji oraz planowanego budżetu na dekorację florystyczną. W procesie planowania dekoracji florystycznej na wesela i inne imprezy kładziemy duży nacisk na poznanie tego, co lubicie i interpretacji tego, co chcecie osiągnąć. Dzięki temu możemy zaoferować wiele praktycznych porad, aby efekt końcowy był doskonały, przynajmniej taki jak sobie wymarzyliście.

Robimy właściwe rzeczy, we właściwym czasie.

15

SPECJALISTÓW

100

ŚLUBÓW

47

LOKALIZACJI

10

PARTNERÓW

01. Doświadczenie

Zamówienia realizujemy terminowo i zgodnie z życzeniami klienta. Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach zdobytych podczas uczestnictwa w pokazach i warsztatach florystycznych.

02. Profesjonalizm

Dzięki talentowi, wiedzy i doświadczeniu harmonijnie dopełniamy lub wręcz kreujemy urodę miejsca i okoliczności. Trafnie dobrane kompozycje podnoszą estetykę wnętrza, zawsze są elementem luksusu, dodają elegancji, prestiżu i rangi.

03. Gwarancja

Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi. Liczymy na wyrafinowanych Klientów, a naszą ambicja będzie zaspokojenie ich wygórowanych potrzeb.

04. Jakość

Do tworzonych kompozycji wykorzystujemy przede wszystkim rośliny cięte. Gwarantujemy ich świeżość oraz najwyższą jakość. Oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa to nasze atuty.