fbpx

Wedding Planer

Start

Wedding Planer

W pięknym stylu

Organizujemy więcej niż zwykłe uroczystości, chcemy by ten wyjątkowy czas był pięknym wydarzeniem towarzyskim. Śledzimy na bieżąco trendy i doskonale łączymy je z tradycją. Dzięki czemu tworzymy niezapominane chwile dla wszystkich gości, aby zabawa była wspaniała i pozostała w pamięci przyjaciół i rodziny jak najdłużej.

Dobieramy wszystko pod kątem stylu i osobowości, tak abyście czuli się swobodnie i mogli wyrazić siebie. Pilnujemy by każdy detal był elementem całości. Chcemy by ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny. Wybieramy dla was produkty i usługi o najwyższym standardzie.

Zacznijmy od rozmowy

Pozwólcie się zaprosić na niezobowiązujące spotkanie na którym chcielibyśmy poznać wasze oczekiwania i wspólnie zbudować wizję Państwa ślubu i wesela.

Podczas spotkania omówimy zarysy koncepcji oraz przygotujemy wstępna ofertę cenową. Mamy bogate doświadczenie, to nie będzie nasz pierwszy ślub i wesele. Przygotowaliśmy już je dla dziesiątek szczęśliwych par!

W momencie podjęcia współpracy podpiszemy umowę. Umowę podpisujemy w naszym biurze lub przesyłamy sobie wzajemnie mailem. Po otrzymaniu podpisanych dokumentów, rozpoczynamy organizację Państwa ślubu i wesela.

Z parami mieszkającymi za granicą, kwestie przygotowania koncepcji ślubu i wesela ustalamy telefonicznie lub mailowo.

Florysta Bolesławiec

Organizacja

Koncepcja

Wybieramy temat przewodni, projektowanie w oparciu o trendy, kolorystykę i atrakcje pasujące do charakteru przyjęcia.

Wybór lokalizacji

Znamy idealne miejsca, posiadające piękne wnętrza, pomagamy w wyborze menu i ustawienia sali. Możemy również zaaranżować ślub w plenerze.

Opracowanie budżetu

Podchodzimy racjonalnie do wydatków. Przygotowany budżet obejmie wszelkie koszty związane z organizacją.

Najlepsza muzyka

Dobierzemy najlepszy zespół muzyczną bądź DJ-a, który zapewni doskonałą zabawę na parkiecie. Posiadamy materiały demonstracyjne zespołów.

Współpraca z innymi firmami

Współpracujemy z wieloma usługodawcami, znamy ich specyfikę dzięki czemu wybieramy ich starannie.

Obsługa bieżąca

Informacje dotyczące przebiegu prac przekazujemy wam telefonicznie bądź emailowo.  Pary mieszkające za granicą prosimy o przyjazd do Polski  w celu wybrania obiektu, a następnie na spotkanie z podwykonawcami, wyboru strojów ślubnych, wykonanie próbnego makijażu i fryzury i złożeniu dokumentów do urzędu i kościoła.

Scenariusz

Przygotujemy dokładny przebieg uroczystości, który uporządkuje zadania wszystkich z uwzględnieniem dnia pary młodej. Scenariusz dostaną wszyscy podwykonawcy, dzięki czemu przygotowania przebiegać będą sprawniej.

Realizacja

W ten ważny dzień jesteśmy na miejscu przyjęcia i pilnujemy jego prawidłowego przebiegu.  Przy weselach z gości z zagranicy nasza praca zaczyna się dzień wcześniej, kiedy to zajmujemy się odbiorem gości z lotniska, transferami, zakwaterowaniem, informowaniem gości o zaplanowanych wydarzeniach. Jeśli jest takie życzenie, pomagamy pannie młodej w trakcie przygotowań w domu a także w dniu poprawin.

Zostaw nr telefonu, zadzwonimy z propozycją spotkania.

[recaptcha]


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe